Programma

Meer informatie over de wedstrijden tref je hier.

donderdag 21 februari 2019
21/02 20:00Juventa A2Elko A1Hardenberg
zaterdag 23 februari 2019
23/02 11:00Centrum B1Juventa B2Gramsbergen
23/02 10:00Avereest E1Juventa E2Dedemsvaart
zaterdag 2 maart 2019
02/03 18:50Juventa 1Revival 1Hardenberg
02/03 17:25Juventa 2Revival 2Hardenberg
02/03 14:05Achilles 2Juventa 3Almelo
02/03 15:15TOP A1Juventa A1Vroomshoop
02/03 13:30KIOS '45 / UNI A3Juventa A2Bergentheim
02/03 13:30NKC '51 B1Juventa B1Nijverdal
02/03 14:05Juventa C1Amicitia C1Hardenberg
02/03 16:15Juventa C2EKC Nääs C1Hardenberg
02/03 13:00Juventa C3Ons Clubje C1Hardenberg
02/03 15:10Juventa D1ASVD | PV Systems D1Hardenberg
02/03 11:30NKC '51 D2Juventa D2Nijverdal
02/03 09:00Amicitia E1Juventa E1Vriezenveen
02/03 11:55Juventa E2SDO E1Hardenberg
02/03 09:00Centrum F1Juventa F1Gramsbergen
02/03 11:00Juventa F2Amicitia F2Hardenberg
zaterdag 9 maart 2019
09/03 20:00Sparta 1Juventa 1Nijkerk
09/03 15:20NKC '51 4Juventa 2Nijverdal
09/03 18:40Juventa 3Rigtersbleek / Cottus 3Hardenberg
09/03 14:10NKC '51 5Juventa 5Nijverdal
09/03 17:25Juventa A1Amicitia A1Hardenberg
09/03 12:00Juventa B1Amicitia B1Hardenberg
09/03 13:05Juventa B2Phenix '72 B1Hardenberg
09/03 16:20Juventa B3Rigtersbleek / Cottus B1Hardenberg
09/03 13:10DOS '46 C1Juventa C1Nijeveen
09/03 12:00NKC '51 C1Juventa C2Nijverdal
09/03 11:00NKC '51 C2Juventa C3Nijverdal
09/03 13:10Heerenveen D1Juventa D1Heerenveen
09/03 15:15Juventa D2Rigtersbleek / Cottus D2Hardenberg
09/03 14:10Juventa D3Centrum D1Hardenberg
09/03 11:00Juventa E1NKC '51 E1Hardenberg
09/03 10:00EKC Nääs E1Juventa E2Enschede
09/03 11:00Juventa F1Achilles F1Hardenberg
zaterdag 16 maart 2019
16/03 16:20Synergo 1Juventa 1Utrecht
16/03 15:00Synergo 2Juventa 2Utrecht
16/03 17:35Juventa 3SDO 2Hardenberg
16/03 18:50Juventa 4SDO 3Hardenberg
16/03 19:30Oranje Zwart 5Juventa 5Zwolle
16/03 15:00KIOS '45 / UNI A1Juventa A1Bergentheim
16/03 14:10Juventa A2EKC 2000 A1Hardenberg
16/03 13:00Zwart Wit B1Juventa B2Delden
16/03 15:25Juventa B3SDO B1Hardenberg
16/03 14:45Sparta C1Juventa C1Zwolle
16/03 12:00Juventa C2NKC '51 C1Hardenberg
16/03 11:15Devinco D1Juventa D1Deventer
16/03 16:30Juventa D2Olympia '22 D1Hardenberg
16/03 13:05Juventa D3TOP D1Hardenberg
16/03 11:00Juventa E1HKC E1Hardenberg
16/03 10:00DOS-WK E2Juventa E2Enschede
16/03 11:00Juventa F2Olympia '22 F2Hardenberg
zaterdag 23 maart 2019
23/03 17:50Juventa 1Spirit 1Hardenberg
23/03 16:25Juventa 2Kesteren 2Hardenberg
23/03 14:20KVZ 4Juventa 3Zutphen
23/03 12:00Groen Zwart 1Juventa 4Borne
23/03 15:05Juventa A1DOS-WK A1Hardenberg
23/03 13:15Avereest A1Juventa A2Dedemsvaart
23/03 13:15KVZ B1Juventa B1Zutphen
23/03 14:05Juventa B2Amicitia B2Hardenberg
23/03 12:00TOP B1Juventa B3Vroomshoop
23/03 12:15HKC C1Juventa C2Hengelo
23/03 13:05Juventa C3Zwart Wit C2Hardenberg
23/03 12:05Juventa D1Apeldoorn D1Hardenberg
23/03 10:00NKC '51 D3Juventa D3Nijverdal
23/03 09:15Blauw Zwart E1Juventa E1Enter
23/03 11:00Juventa E2Ons Clubje E2Hardenberg
23/03 11:00Juventa F1NKC '51 F1Hardenberg
23/03 09:00NKC '51 F2Juventa F2Nijverdal
zaterdag 30 maart 2019
30/03 18:15NKC '51 1Juventa 1Nijverdal
30/03 13:00Oost-Arnhem 3Juventa 2Arnhem
30/03 17:35Juventa 3Olympus '58 2Hardenberg
30/03 18:50Juventa 4Amicitia 5Hardenberg
30/03 13:40KIOS '45 3Juventa 5Bergentheim
30/03 12:15HKC A1Juventa A1Hengelo
30/03 13:05Juventa A2HHV A1Hardenberg
30/03 15:25Juventa B1Apeldoorn B1Hardenberg
30/03 13:15Devinco B2Juventa B2Deventer
30/03 16:30Juventa B3KIOS '45 / UNI B1Hardenberg
30/03 10:30AVO C1Juventa C1Assen
30/03 14:20Juventa C2Phenix '72 / Groen Zwart C1Hardenberg
30/03 12:25Ons Clubje C1Juventa C3Glanerbrug
30/03 12:00LDODK / Rinsma Fashion D1Juventa D1Terwispel/Gorredijk
30/03 12:00Juventa D3KIOS '45 / UNI D1Hardenberg
30/03 11:00Juventa E1DOS-WK E1Hardenberg
30/03 09:40Amicitia E4Juventa E2Vriezenveen
30/03 13:15TOP F1Juventa F1Vroomshoop
30/03 11:00Juventa F2KIOS '45 F1Hardenberg

Meer informatie over de wedstrijden tref je hier.