Organisatie

Korfbalvereniging Juventa

Opgericht: 10 mei 1979

locaties
Sportpark: “De Kruserbrink” Parkweg 42 Hardenberg.
Tel: 0523-858773

Sporthal
: “De Beek” Hondsdraf 38 Hardenberg.
Tel: 0523-260688

Competitie: Zaterdag
Type veld: Kunstgras

Voorzitter:
Peter van der Noordaa
voorzitter@juventa-hardenberg.nl

Penningmeester:
Stefan Brinkman
penningmeester@juventa-hardenberg.nl

Secretariaat:
Eva-Lynn de Groot
secretariaat@juventa-hardenberg.nl

Ledenadministratie:
Femke Grip
ledenadministratie@juventa-hardenberg.nl

Kantinecommissie:
Rik Nijland
kantine@juventa-hardenberg.nl

Technische zaken:
Erik Sikkenga
technischezaken@juventa-hardenberg.nl

G-sport:

Peter van der Noordaa

g-team@juventa-hardenberg.nl

Wedstrijdsecretariaat:
Debbie Colling: contactpersoon F t/m C- jeugd. Mobiel bereikbaar na 18.00 uur 06 158 645 72

Linda Makkinga: contactpersoon B-jeugd t/m senioren. Mobiel bereikbaar na 18.00 uur  06 230 512 80
wedstrijdsecretariaat@juventa-hardenberg.nl

Theo Stad
scheidsrechter@juventa-hardenberg.nl

Redactie website:
Bas Huisinga, Jeffry Volkerink, Dick van Ingen, Peter van der Noordaa
redactie@juventa-hardenberg.nl

Kangeroeklup:
Marinda Grip
kangoeroeklup@juventa-hardenberg.nl

Schoolkorfbalcommissie:
Mirjam Meilink en Nicolle Slot  
schoolkorfbal@juventa-hardenberg.nl

Adopteer een korf:
Joost en Debbie Colling
adopteereenkorf@juventa-hardenberg.nl

Schoonmaak kantine:
Ilona Spijkers
schoonmaak@juventa-hardenberg.nl

 

 

Aantal leden: 303