Competitie

KNKV 1e klasse A
1Quick '21 / Vlug & Vaardig 176101313311419
2KIOS 175111115112031
3AKC 1740381401337
4CSL 1732281171161
5Wez Handich / Dow 162317111112-1
6Juventa 172054112122-10
7OKO / Bies 171153108133-25
8Movado 160060101123-22
KNKV Reserve 2e klasse B
1Heerenveen 37610131249034
2Juventa 274129988810
3Drachten / van der Wiel 47403893903
4Quick '21 / Vlug & Vaardig 27403886842
5CSL 274038107112-5
6Invicta / Frigro 272054108117-9
7De Wâlden 37205495105-10
8De Parabool 37106290115-25
KNKV Reserve 4e klasse B
1Apeldoorn 46600121215665
2SIOS 36501101055946
3AVO 46402872702
4EKC Nääs 2620447196-25
5Juventa 36204475101-26
6VZK / Donkerbroek 2610526482-18
7ZKC '19 46105263107-44
KNKV Reserve 4e klasse D
1Juventa 47700141196455
2Sparta 474129918110
3KVZ 47412988844
4WWC 2740387479-5
5Zwart Wit 373046988414
6Westergo 2620445169-18
7SDO 27124465101-36
8Joure 26006-26387-24
Breedtekorfbal Senioren poule 080 (najaar)
1Groen Zwart 154109663729
2Achilles 354018593425
3Juventa 5620445575-20
4NKC '51 5601515286-34
A-junioren 2e klasse B
1Juventa A17700141113180
2ZKC '19 A17601121226557
3Elburg A1750210987028
4Kinea A1730466281-19
5De Pein A1620444176-35
6Zwart Wit A1720546495-31
7Leonidas A17205464107-43
8Udiros A1600604683-37
A-junioren 2e klasse C
1Oost-Arnhem A27700141066442
2Rigtersbleek / Cottus A1750210955144
3Juventa A274129876324
4Devinco A174038816912
5DOS-WK A1730466997-28
6EKC Nääs A1721456893-25
7KVZ A2720546077-17
8HKC A1700704395-52
Breedtekorfbal Junioren poule 047 (najaar)
1KIOS '45 / UNI A1660012653728
2Amicitia A36312751501
3Juventa A36213569636
4HKC A2600604479-35
Breedtekorfbal Junioren poule 051 (najaar)
1Blauw Zwart A254018433013
2Juventa A45311740346
3AKC A1620444556-11
4KIOS '45 / UNI A2611434755-8
B-aspiranten 1e klasse C (najaar)
1KVZ B1650110705119
2Amicitia B16402874668
3NKC '51 B1620446266-4
4Juventa B1610524467-23
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 015 (najaar)
1Juventa B2651011583127
2Rigtersbleek / Cottus B164119531934
3SDO B1611433341-8
4Blauw Zwart B1601512275-53
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 038 (najaar)
1Zwart Wit B1651011573918
2KIOS '45 / UNI B164119663036
3NKC '51 B2620443860-22
4Juventa B3600603264-32
C-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1Juventa C16501101162888
2NKC '51 C164028603228
3TOP C1630364255-13
4ZKC '19 C1600609112-103
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 086 (najaar)
1Juventa C2660012801169
2Centrum C164028413011
3Oranje Zwart C26204431238
4d'Ommerdieck C160060593-88
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
1Juventa D1660012573324
2TOP D16303638353
3HKC D1620444346-3
4Amicitia D1610523660-24
Breedtekorfbal D-pupillen poule 058 (najaar)
1NKC '51 D264119492821
2KIOS '45 / UNI D164119463016
3Juventa D26222637325
4Centrum D1600601456-42
Breedtekorfbal D-pupillen poule 098 (najaar)
1EKC 2000 D2651011371225
2Thrianta D164119471136
3ZKC '19 D161052931-22
4Juventa D361052443-39
E-pupillen poule 117 (najaar)
1Elko E266001272864
2Juventa E1631271732-15
3Thrianta E1611431248-36
4ZKC '19 E2610521124-13
E-pupillen poule 172 (najaar)
1Juventa E266001239633
2Amicitia E4621351018-8
3Rigtersbleek / Cottus E161325820-12
4TOP E360242518-13
F-pupillen poule 021 (najaar)
1Juventa F1660012632241
2NKC '51 F164028502327
3TOP F1620444855-7
4SDO F1600601778-61
F-pupillen poule 085 (najaar)
1AKC F1651011492227
2Amicitia F16312736297
3Blauw Zwart F1620442630-4
4Juventa F2610521545-30