Wie zijn wij?

Korfbalvereniging Juventa

Opgericht: 10 mei 1979

locaties
Sportpark: “De Kruserbrink” Parkweg 42 Hardenberg.
Tel: 0523-858773

Sporthal
: “De Beek” Hondsdraf 38 Hardenberg.
Tel: 0523-260688

Competitie: Zaterdag
Type veld: Kunstgras

Voorzitter:
Peter van der Noordaa
voorzitter@juventa-hardenberg.nl

Penningmeester:
Stefan Brinkman
penningmeester@juventa-hardenberg.nl

Secretariaat:
Eva-Lynn de Groot
secretariaat@juventa-hardenberg.nl

Ledenadministratie:
Femke Grip
ledenadministratie@juventa-hardenberg.nl

Kantinecommissie:
Gerwin Hesselink
kantine@juventa-hardenberg.nl

Technische zaken:
Jolien Olsman
technischezaken@juventa-hardenberg.nl

Wedstrijdsecretariaat:
Debbie Colling en Linda Makkinga
Mobiel bereikbaar na 18.00 uur  06 158 645 72
wedstrijdsecretariaat@juventa-hardenberg.nl

Scheidsrechter coördinator:
Theo Stad
scheidsrechter@juventa-hardenberg.nl

Redactie website:
Frenny Winters, Maaike Wiersema en Arjan Smilde
redactie@juventa-hardenberg.nl

Kangeroeklup:
Marinda Grip
kangoeroeklup@juventa-hardenberg.nl

Schoolkorfbalcommissie:
Mirjam Meilink en Nicolle Slot  
schoolkorfbal@juventa-hardenberg.nl

Adopteer een korf:
Joost en Debbie Colling
adopteereenkorf@juventa-hardenberg.nl

Schoonmaak kantine:
Gerwin Hesselink
schoonmaak@juventa-hardenberg.nl

Clubquiz:
Theo Stad en Joop v.d. Laan
clubquizjuventa@yahoo.com

 

Aantal leden: 284