Programma

Meer informatie over de wedstrijden tref je hier.

zaterdag 28 april 2018
28/04 15:30Juventa 1Revival 1Hardenberg
28/04 14:00Juventa 2Revival 2Hardenberg
28/04 14:00Juventa 5NKC '51 4Hardenberg
28/04 11:15d'Ommerdieck B1Juventa B3Nieuwleusen
28/04 12:45Juventa B4Avereest B1Hardenberg
zaterdag 12 mei 2018
12/05 15:30Juventa 1Sparta 1Hardenberg
12/05 14:00Juventa 2Noviomagum 4Hardenberg
12/05 12:30Juventa 3KIOS '45 2Hardenberg
12/05 14:00Blauw Zwart 4Juventa 4Wierden
12/05 12:30Juventa A1Rood-Wit A1Hardenberg
12/05 11:15Juventa B1DOS '46 B2Hardenberg
12/05 12:00KVZ B2Juventa B2Zutphen
12/05 15:15Juventa B4TOP B2Hardenberg
12/05 10:00Juventa C1EKC 2000 C1Hardenberg
12/05 11:45TOP C1Juventa C2Vroomshoop
12/05 11:15Juventa C3Zwart Wit C2Hardenberg
12/05 10:30Elburg D1Juventa D1Elburg
12/05 10:00Juventa D2Zwart Wit D1Hardenberg
12/05 10:30NKC '51 E1Juventa E1Nijverdal
12/05 11:00Juventa E2SDO E2Hardenberg
12/05 11:00Juventa E3SDO E1Hardenberg
12/05 10:00Juventa E4Centrum E1Hardenberg
12/05 10:00KIOS '45 F1Juventa F1Sibculo
zaterdag 26 mei 2018
26/05 15:30Nova 1Juventa 1Bilthoven
26/05 14:00Nova 2Juventa 2Bilthoven
26/05 15:30Blauw Zwart 3Juventa 3Wierden
26/05 14:00Juventa 4SDO 3Hardenberg
26/05 11:00Juventa A1Dindoa A2Hardenberg
26/05 10:00Juventa B1SIOS B1Hardenberg
26/05 14:45EKC Nääs B1Juventa B2Enschede
26/05 11:15Juventa B3UNI B1Hardenberg
26/05 10:00Juventa C1Hoogkerk C1Hardenberg
26/05 10:00NKC '51 C1Juventa C2Nijverdal
26/05 12:30Juventa C3AKC C1Hardenberg
26/05 11:00ASVD | PV Systems D1Juventa D1Dronten
26/05 10:00Achilles D1Juventa D2Almelo
26/05 11:00Juventa E1Zwart Wit E1Hardenberg
26/05 10:00HKC E2Juventa E2Hengelo
26/05 10:00Juventa E3KIOS '45 E1Hardenberg
26/05 09:15UNI E1Juventa E4Kloosterhaar
26/05 10:00Amicitia F2Juventa F1Vriezenveen
zaterdag 2 juni 2018
02/06 15:30Juventa 1VEO 1Hardenberg
02/06 14:00Juventa 2NKC '51 3Hardenberg
02/06 12:30Juventa 3d'Ommerdieck 1Hardenberg
02/06 13:00Avereest 1Juventa 4Dedemsvaart
02/06 15:30DOS-WK 7Juventa 5Enschede
02/06 14:30Unitas / Perspectief A2Juventa A1Harderwijk
02/06 09:45Sparta B1Juventa B1Zwolle
02/06 12:30Juventa B2Atalante / Steeds Hooger B2Hardenberg
02/06 10:45Avereest B1Juventa B3Dedemsvaart
02/06 11:15Juventa B4UNI B1Hardenberg
02/06 11:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Juventa C1Grou
02/06 10:00Juventa C2SDO C1Hardenberg
02/06 10:30Blauw Zwart C1Juventa C3Wierden
02/06 10:00Juventa D1NKC '51 D1Hardenberg
02/06 11:15Juventa D2Groen Zwart D1Hardenberg
02/06 11:30TOP E1Juventa E1Vroomshoop
02/06 11:00Juventa E2NKC '51 E3Hardenberg
02/06 11:00Amicitia E1Juventa E3Vriezenveen
02/06 10:00Juventa E4TOP E3Hardenberg
02/06 11:00Juventa F1SDO F1Hardenberg
zaterdag 9 juni 2018
09/06 14:30UNI 1Juventa 5Kloosterhaar
09/06 11:00Juventa B3Groen Zwart B1Hardenberg
09/06 11:00d'Ommerdieck B1Juventa B4Nieuwleusen

Meer informatie over de wedstrijden tref je hier.